Služby

Výroba CD

Výrobu CD zajišťujeme technologií průmyslového lisování a ne vypalovaním. Minimální náklad je 300ks, ovšem vzhledem k technologii doporučujeme objednávat minimálně 500ks, což je cenově příznivější. Menší náklady je třeba vyrobit vypalováním. Jako výrobní podklady nám poslouží vypálené CD nebo také data z USB portu či hard disku. Máme také připraven FTP server, kam je možno obsah i grafický návrh pro potisk CD bezpečně nahrát. Cenově se výroba CD ať jde o hudbu (CD-Audio) nebo data (CD-ROM) ničím neliší.

Výroba DVD

Výrobu DVD zajišťujeme technologií průmyslového lisování a ne vypalovaním. Minimální náklad je 300ks, ovšem vzhledem k technologii doporučujeme objednávat minimálně 500ks, což je cenově příznivější. Menší náklady je třeba vyrobit vypalováním. Jako výrobní podklady nám poslouží vypálené DVD nebo také data z USB portu či hard disku. Máme také připraven FTP server, kam je možno obsah i grafický návrh pro potisk DVD bezpečně nahrát. Cenově se výroba DVD nebo data (DVD-ROM) ničím neliší.

Výroba Blue Ray disku

Výrobu zajišťujeme u renomovaných, certifikovaných výrobců v Západní Evropě, protože v ČR zatím výroba neexistuje. Vyrobíme obě varianty Blue Ray disku, 25GB a 50GB.

Výroba tiskovin

Tiskoviny pro CD či DVD média (booklety, inlaye), letáčky, brožury, plakáty jsou vyráběny v té nejvyšší evropské kvalitě pouze v certifikovaných  tiskárnách a v dodacích termínech 2-5 dnů. Grafické podklady vždy kontrolujeme a v případě nutnosti opravíme do správné tiskové podoby. Podklady je možné zasílat e-mailem nebo uploadovat na náš FTP server.

Výroba obalů CD, DVD

Obaly na CD, DVD média jsou vyráběny v nejvyšší evropské kvalitě pouze u certifikovaných výrobců. Kromě standardních plastových obalů na CD, DVD média vyrábíme obaly z potištěného kartonu - pošetky všech velikostí a tvarů, digipacky pro CD a DVD média pro různé počty disků. Vyrábíme také potahované digipacky v knižní vazbě či khiny, do kterých se dá vložit CD nebo DVD. Netradičním obalem pro CD media je potahovaná krabička, která je v závislosti na rozměru schopna pojmout až 12 CD v kartonové či plastové pošetce i  další tiskové materiály. Zajímavá a působivá forma obalu, která pomáhá prodat jsou i plechové obaly s potiskem, do kterých se vkládají lisovaná CD, DVD media.

Grafické návrhy

Grafické návrhy z dodaných hrubých skic, fotek nebo výtvarné představy vytvoříme grafiku pro profesionální tisk a výrobu tiskovin a CD, DVD medií. Takto připravená a odsouhlasená grafika je nejdříve odsouhlasena klientem a až poté je použita pro výrobu.

Authoring DVD

Pro amatéry a profesionální výrobce filmů zpracujeme z dodaných podkladů obsah a členění filmů, aby odpovídal světovým standardům a vyhovoval všem typům DVD přehrávačů a PC mechanik. Vytvoříme hlavní menu, okódujeme zvuk i obraz a připravíme profesionální master pro výrobu požadovaného DVD media.

Kompletační / balící služby

Zajišťujeme balící a kompletační služby jak CD a DVD medií, tak veškerých jiných produktů a výrobků, které je třeba k něčemu přibalit, vložit, zafóliovat a následně dopravit na místo určení.

Skladování

K dispozici máme rozlehlé skladovací prostory, kde je možno výrobky a komponenty bezpečně uskladnit.

Propagační hudební a filmové materiály

Pro firmy, které chtějí darovat hodnotný firemní dar zajišťujeme kompletní dodávku nosiče s vybraným filmem či hudbou. Hotový produkt v individualizovaném balení je dodán se všemi vypořádanými právy. K dispozici jsou filmy zahraniční i české výroby. Hudba jak klasická, tak populární .

Zpět na výběr služeb

Zpět do obchodu