Služby

Výroba CD

Výrobu CD zajišťujeme technologií průmyslového lisování a ne vypalovaním. Minimální náklad je 300ks, ovšem vzhledem k technologii doporučujeme objednávat minimálně 500ks, což je cenově příznivější. Menší náklady je třeba vyrobit vypalováním. Jako výrobní podklady nám poslouží vypálené CD nebo také data z USB portu či hard disku. Máme také připraven FTP server, kam je možno obsah i grafický návrh pro potisk CD bezpečně nahrát. Cenově se výroba CD ať jde o hudbu (CD-Audio) nebo data (CD-ROM) ničím neliší.

Výroba DVD

Výrobu DVD zajišťujeme technologií průmyslového lisování a ne vypalovaním. Minimální náklad je 300ks, ovšem vzhledem k technologii doporučujeme objednávat minimálně 500ks, což je cenově příznivější. Menší náklady je třeba vyrobit vypalováním. Jako výrobní podklady nám poslouží vypálené DVD nebo také data z USB portu či hard disku. Máme také připraven FTP server, kam je možno obsah i grafický návrh pro potisk DVD bezpečně nahrát. Cenově se výroba DVD nebo data (DVD-ROM) ničím neliší.

Výroba Blue Ray disku

Výrobu zajišťujeme u renomovaných, certifikovaných výrobců v Západní Evropě, protože v ČR zatím výroba neexistuje. Vyrobíme obě varianty Blue Ray disku, 25GB a 50GB.

Výroba tiskovin

Tiskoviny pro CD či DVD média (booklety, inlaye), letáčky, brožury, plakáty jsou vyráběny v té nejvyšší evropské kvalitě pouze v certifikovaných  tiskárnách a v dodacích termínech 2-5 dnů. Grafické podklady vždy kontrolujeme a v případě nutnosti opravíme do správné tiskové podoby. Podklady je možné zasílat e-mailem nebo uploadovat na náš FTP server.

Výroba obalů CD, DVD

Obaly na CD, DVD média jsou vyráběny v nejvyšší evropské kvalitě pouze u certifikovaných výrobců. Kromě standardních plastových obalů na CD, DVD média vyrábíme obaly z potištěného kartonu - pošetky všech velikostí a tvarů, digipacky pro CD a DVD média pro různé počty disků. Vyrábíme také potahované digipacky v knižní vazbě či khiny, do kterých se dá vložit CD nebo DVD. Netradičním obalem pro CD media je potahovaná krabička, která je v závislosti na rozměru schopna pojmout až 12 CD v kartonové či plastové pošetce i  další tiskové materiály. Zajímavá a působivá forma obalu, která pomáhá prodat jsou i plechové obaly s potiskem, do kterých se vkládají lisovaná CD, DVD media.

Grafické návrhy

Grafické návrhy z dodaných hrubých skic, fotek nebo výtvarné představy vytvoříme grafiku pro profesionální tisk a výrobu tiskovin a CD, DVD medií. Takto připravená a odsouhlasená grafika je nejdříve odsouhlasena klientem a až poté je použita pro výrobu.

Authoring DVD

Pro amatéry a profesionální výrobce filmů zpracujeme z dodaných podkladů obsah a členění filmů, aby odpovídal světovým standardům a vyhovoval všem typům DVD přehrávačů a PC mechanik. Vytvoříme hlavní menu, okódujeme zvuk i obraz a připravíme profesionální master pro výrobu požadovaného DVD media.

Kompletační / balící služby

Zajišťujeme balící a kompletační služby jak CD a DVD medií, tak veškerých jiných produktů a výrobků, které je třeba k něčemu přibalit, vložit, zafóliovat a následně dopravit na místo určení.

Skladování

K dispozici máme rozlehlé skladovací prostory, kde je možno výrobky a komponenty bezpečně uskladnit.

Propagační hudební a filmové materiály

Pro firmy, které chtějí darovat hodnotný firemní dar zajišťujeme kompletní dodávku nosiče s vybraným filmem či hudbou. Hotový produkt v individualizovaném balení je dodán se všemi vypořádanými právy. K dispozici jsou filmy zahraniční i české výroby. Hudba jak klasická, tak populární .

Zpět na výběr služeb

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení